DACIA SATIŞ SONRASI KAMPANYALARI

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

DACIA PORT

DACIA PORT’LUYSAN HER AN AVANTAJLISIN

Kampanya 11 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. %20 indirim, Dacia Port uygulaması yükleyen ve aracını ekleyen müşterilerin multimedya fix paket alımları ile, Yetkili Servislere Port uygulaması veya web sitesi üzerinden online randevu ile giriş yapan müşterilerin akü ve silecek fix paket alımlarında geçerlidir. Katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde kapında vale ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine ve dacia.com.tr’ye başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

dacia-satis-sonrasi-4yas-300821
DACIA 4 YAŞ ÜSTÜ OKULA DÖNÜŞ SERVİS KAMPANYASI

4 YAŞ VE ÜZERİ DACIA’NIZIN BAKIM & MEKANİK ONARIM İŞÇİLİKLERİNDE %30 İNDİRİM

YEDEK PARÇA VE MOTOR YAĞLARINDA %20 VE ÜZERİ AVANTAJLI FİYATLAR

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Dacia araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Dacia yetkili servislerinde geçerlidir.

Uygulamaya katılan Dacia yetkili servislerinde “kapında vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

*Gösterilen Dacia modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.